o nás

Vítáme Vás na stránkách novakart.cz
Jsme manželé, Josef a Lenka, vystudovali jsme žižkovskou SUPŠ a do založení naší firmy jsme pracovali mimo jiné jako grafici nebo učitelé výtvarky na ZUŠ a ZŠ.
V listopadu 1990 jsme založili vlastní reklamní a grafické studio a během více jak pětadvacetileté existence naší firmy jsme řadu let pracovali pro významné klienty jako je Vitana a.s., Škoda Auto Muzeum, Živnostenská pojišťovna, Sklo Union, O-I Manufacturing aj. Díky tomu jsme získali bohatou a významnou praxi v oboru.


V současnosti se specializujeme na střední a malé podniky a živnostníky, kterým nabízíme profesionální reklamní servis v oblasti corporate identity, firemní prezentace, podpory prodeje a služeb včetně konzultace a poradenství, jinými slovy: od vizitky po veletrh.
Základem naší činnosti je osobní přístup, kvalitní ideové řešení, profesionální příprava grafických návrhů a zajištění kompletní realizace zakázky s přihlédnutím k co nejefektivnějšímu zhodnocení finančních prostředků klienta.


Naše práce je naším koníčkem, ale také rádi cestujeme, fotografujeme a sportujeme.
Naši rodinnou firmu dnes významně doplňuje dcera Kateřina, která u nás pracovala a získávala zkušenosti již v době svých SŠ a VŠ studií i při mateřské dovolené.

Těšíme se na spolupráci
Josef a Lenka Novákovi a Kateřina Zákorová